sedinta club

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

sedinta club

Mesaj Scris de Admin la data de Joi 1 Iun 2017 - 9:06

propun organizarea unei sedinte cu toti membrii clubului pe data de 18 iunie
o sa prpun si ordinea de zi pt sedinta(subiecte de discutat) dupa ce le voi stabili impreuna cu conducerea clubului
daca aveti subiecte care ar putea fi discutate , va rog sa le postati aici pentru a le pregati

Admin
Admin

Data de inscriere : 28/01/2014

Vezi profilul utilizatorului http://airsoftdac.forumgratis.ro

Sus In jos

Re: sedinta club

Mesaj Scris de george la data de Joi 1 Iun 2017 - 23:19

Prezent!
george

Data de inscriere : 14/11/2016
Varsta : 28
Localizare : Simeria

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de ovimatrix la data de Joi 1 Iun 2017 - 23:34

In principiu prezent.
ovimatrix

Data de inscriere : 11/01/2016
Localizare : Hateg

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitator la data de Sam 3 Iun 2017 - 14:03

prezent

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de andrei la data de Sam 3 Iun 2017 - 20:00

De la ce ora?
andrei

Data de inscriere : 16/02/2014
Varsta : 34
Localizare : deva

Sus In jos

Mesaj Scris de andi la data de Dum 4 Iun 2017 - 20:41

Voi fi plecat, nu am cum sa ajung.
andi

Data de inscriere : 07/12/2015
Varsta : 43
Localizare : Deva

Sus In jos

Mesaj Scris de jacky/burebista la data de Lun 5 Iun 2017 - 7:25

lucrez

Ultima editare efectuata de catre jacky/burebista in Dum 11 Iun 2017 - 15:12, editata de 1 ori
jacky/burebista

Data de inscriere : 01/03/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Mar 6 Iun 2017 - 8:48

doresc sa va atrag atentia tuturor membrilor, mai ales membrilor fondatori(care nu ati scris inca nimic) ca sedinta se va tine chiar daca voi nu veniti...
astept propuneri de subiecte. chiar nu aveti nimic de spus ????
daktari

Varsta : 48

Sus In jos

Mesaj Scris de sensei la data de Mar 6 Iun 2017 - 9:20

cine a zis ca nu venim? iar subiectele o sa le prezint la sedinta.
sensei

Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 52

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Mar 6 Iun 2017 - 9:34

sensei , trebuie scris. comunicarea verbala a fost catre mine.
trebuie expuse si aici subiectele , tocmai pentru a fi pregatite si discutate la sedinta in detaliu
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de susu76 la data de Mar 6 Iun 2017 - 13:50

Prezent, te rog doar sa comunici locatia si ora. (daca doriti, pot pune sala la dispozitie)
-Din pct. meu de vedere, cred ca ar trebui sa reluam subiectul cu cei care doresc performanta si cei care vor doar "joaca". Spun asta pentru ca cei care doresc performanta trebuie sa inteleaga ca asta nu se poate obtine fara sacrificii si prezenta la antrenamente, nu doar pe forum si facebook...
-Cred ca e necesar sa readucem in discutie si implicarea membrilor clubului in organizarea evenimentelor DAC.
-De asemenea, cred ca trebuie sa discutam despre agenda de evenimente pe care dorim sa le organizam, datele acestora, modul si timpul de comunicare catre celelalte cluburi si respectarea lor.
susu76

Data de inscriere : 03/10/2015
Varsta : 41

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Mar 6 Iun 2017 - 14:14

Prezent
dorian

Data de inscriere : 15/02/2014
Varsta : 40

Sus In jos

Mesaj Scris de floto13 la data de Mar 6 Iun 2017 - 17:17

Adita e internat si inca nu se stie cind are voie sa umble.
floto13

Data de inscriere : 29/01/2014
Varsta : 46

Sus In jos

Mesaj Scris de floto13 la data de Mar 6 Iun 2017 - 17:19

susu76 a scris:Prezent, te rog doar sa comunici locatia si ora. (daca doriti, pot pune sala la dispozitie)
-Din pct. meu de vedere, cred ca ar trebui sa reluam subiectul cu cei care doresc performanta si cei care vor doar "joaca". Spun asta pentru ca cei care doresc performanta trebuie sa inteleaga ca asta nu se poate obtine fara sacrificii si prezenta la antrenamente, nu doar pe forum si facebook...
-Cred ca e necesar sa readucem in discutie si implicarea membrilor clubului in organizarea evenimentelor DAC.
-De asemenea, cred ca trebuie sa discutam despre agenda de evenimente pe care dorim sa le organizam, datele acestora, modul si timpul de comunicare catre celelalte cluburi si respectarea lor.
Pai echipa care a fost propusa ca sa participe la urmatorul concurs ca sa vada cum e in competitie, sa se apuce de antrenamente ca timpul e scurt.
floto13

Sus In jos

Mesaj Scris de valirat la data de Mar 6 Iun 2017 - 21:44

Prezent

Ultima editare efectuata de catre valirat in Joi 15 Iun 2017 - 8:56, editata de 2 ori
valirat

Data de inscriere : 04/08/2015
Varsta : 27
Localizare : Hunedoara

Vezi profilul utilizatorului http://www.valdiaintermanagement.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de kiddo la data de Mar 6 Iun 2017 - 22:11

Prezent
kiddo

Data de inscriere : 18/02/2014
Varsta : 26
Localizare : Simeria

Sus In jos

Mesaj Scris de claudiu la data de Mar 6 Iun 2017 - 22:26

In principiu prezent
claudiu

Data de inscriere : 17/12/2015
Varsta : 35
Localizare : DEVA

Sus In jos

Mesaj Scris de sensei la data de Mier 7 Iun 2017 - 7:16

subiecte ce vor fi puse in discutie:
- componenta noii echipe. preferabil oameni noi. asta nu inseamna ca cei vechi nu vor mai concura.
- comportamentul la eventuri, prezenta la actiuni, antrenamente, etc.
- DacianWar, daca-unde-cand.
- desemnarea/alegerea inlocuitorilor pt cei indisponibili.
- alte subiecte.
sensei

Sus In jos

Mesaj Scris de calin la data de Mier 7 Iun 2017 - 18:59

Absent, din cauza serviciului, incepand cu data de 01/07/17, am schimbat serviciu, cu unul care imi permite 2-3 weekenduri pe luna acasa
calin

Data de inscriere : 05/07/2016
Varsta : 29
Localizare : Deva, Hunedoara

Sus In jos

Mesaj Scris de johnny b la data de Mier 7 Iun 2017 - 20:26

prezent
johnny b

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Mier 7 Iun 2017 - 23:17

duminica de la ora 09:00 la Arborria. Susu ne pune sala la dispozitie. Sedinta dureaza maxim 2 ore.
dupa sedinta - plecam la antrenament , asa ca sa aveti cu voi echipamentul
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de andrei la data de Mier 7 Iun 2017 - 23:30

Prezent
andrei

Data de inscriere : 16/02/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Joi 8 Iun 2017 - 8:39

Roger
dorian

Sus In jos

Mesaj Scris de floto13 la data de Joi 8 Iun 2017 - 9:34

study
floto13

Sus In jos

Mesaj Scris de ovimatrix la data de Joi 8 Iun 2017 - 9:56

Prezent.
ovimatrix

Data de inscriere : 11/01/2016
Localizare : Hateg

Sus In jos

Mesaj Scris de claudiu la data de Sam 10 Iun 2017 - 9:37

din pacate nu pot veni
claudiu

Data de inscriere : 17/12/2015
Varsta : 35
Localizare : DEVA

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Dum 11 Iun 2017 - 8:01

ca sa fie clar pt toata lumea :
SEDINTA E IN DATA DE 18 IUNIE , ASA CUM SCRIE IN PRIMUL POST !!!
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de adita la data de Dum 11 Iun 2017 - 11:04

Prezent.
Concursurile pt mine deocamdată pauză,dar voi veni la locul antrenamentelor sa zbier pe voi!
adita

Varsta : 39

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Dum 11 Iun 2017 - 20:07

Propun spre discutie si cazul "Andi", care din pacate incepe sa devina o problema constanta in cadrul clubului, iar aici ma refer la mai multe aspecte, lipsa de sincronizare cu ceilalti membri ai clubului fiind doar una din probleme. Ce ma deranjeaza cu adevarat este modul in care Andi considera ca este potrivit sa-si exprime un punct de vedere fata de colegii de club, prin insinuari, ridicarea tonului peste limita bunului simt, acuzatii impotriva unor membrii ai clubului, acuzatii care s-au dovedit de fiecare data nefondate, desi Andi este unul dintre putinii colegi de club pe care eu personal l-am surprins cand l-am impuscat si nu a recunoscut, i-ar cand l-am confruntat intr-un mod politicos si privat ( adica nu m-am apucat sa tip la el ), mi-a recunoscut ca a simtit ca l-a lovit bila, dar..." nu i-a venit sa creada ca in locul unde se afla putea sa fie lovit de vreo bila", si de mai multe ori am fost prezent la momente in care in respawn sau in afara zonei de joc Andi a tras accidental cu pistolul inspre colegi. Mentionez aceste aspecte pentru a sublinia faptul ca Andi este un om "foarte corect" doar in relatia cu alte persoane, dar, cand vine vorba de el, este foarte "intelegator". Desi sunt deranjat de mai mult timp de aceste aspecte nu mi-am exprimat punctul de vedere oficial pana astazi, cand Andi a avut o noua iesire caracteristica la jocul de la Caprioara, in momentul in care Susu, care este unul din cei desemnati ca responsabili cu securitatea jocului, conform sedintei DAC de la sfarsitul anului 2016, le explica celor 2 participanti care nu fac parte din club, anumite reguli generale, cat si de siguranta privind participarea la un joc de airsoft, Andi a inceput sa comenteze, iar cand i-a fost solicitat sa inceteze a inceput sa faca scandal si sa jigneasca prin insinuari unele persoane prezente.
Eu personal consider ca acest tip de comportament nu este compatibil cu calitatea de membru al clubului DAC si solicit conducerii clubului sa analizeze cele mai sus mentionate si sa dispuna eventuale masuri conform ROI.
dorian

Sus In jos

Mesaj Scris de andi la data de Dum 11 Iun 2017 - 23:05

Voi fi plecat.
1.Propun respectarea cu strictete a regulamentului de airsoft.
2.Dorian: Pana acum am fost corect, faza d care spui tu a fost acum un an doi, am simtit f vag ca mi-a fost atins tocul de la gheata (ai tras cu pistolul electric),  am spus mort peste cateva secunde... Te iei de mine pt o situatie in an si nu ai tupeul sale spui nimic celor care triseaza regulat, asta inseamna ca esti suparat frate! Am devenit deranjant pt tine de la faza cu  Ovi-Huha si codul 300 (a pus punctul pe i) pe care il sustineai total gresit, Cristi si Alex au confirmat pozitia mea la faza 300. De la 300 ti-ai pierdut simtul umorului, nu a contat ca am dreptate. Din pacate tii minte conflictele care le-am avut cu altii dar nu motivul, deranjez pt ca lupt pt dreptate si stiu asta. Apropo de Susu, si la ultimul joc la Ludus, inca folosea 300, l-am avertizat... Asa ca sa nu vorbim de reguli respectate. Ne indreptam spre respawn, daca auzea cineva...
L-am intrebat pe Cristi , a spus ca antrenamentul de azi era pt PARO, cu toate acestea s-a tras p automat si nu am murit eu sau altii. L-am intrebat p Susu daca s-a anuntat  ca trebuie sa tragem p foc cu foc, nu mi s-a precizat nimic clar,  a spus ca intre noi trebuie sa ne protejam, nu sa ne omoram, i-am mai spus ca schimba regulile airsoftului si i-am spus ca vorbeste aiurea . De acolo a degenerat dar nu am injurat, Dorian a ridicat cu adevarat tonul , a injurat si a intervenit in discutie. A aparut si Cristi si a vazut discutia.
Mai propun ca cei care nu poarta echipament complet sa nu mai devina frustrati si sa nu mai transforme airsoftul in altceva ( balet, ping-pong). Responsabil cu ceva este atunci cand ai curajul sa intervii cand se incalca o regula.
Dorian, ce ai scris mai sus este proza ca la partidele politice, in rest joci fain si curat. Nu-mi place ca te mai iei de sportivi, nefondat. Cu Susu am avut o divergenta de opinii p o explicatie fara suport clar, faptul ca a transformat-o in ceva personal... Dorian, ai mai intervenit gresit si la alte situatii, nu aveai nici o legatura dar ai facut proza aiurea, am intervenit si atunci. Nu sunt perfect dar as vrea sa nu s mai minta altii, singuri. Cand era Albert erau probleme, acum se creeaza altele, datorate orgoliilor, poate ca unii nu inteleg c spun, pacat.
Asa ca Dorian, (voi fi plecat)m-as bucura daca m-ai sustine la:
Echipament obligatoriu, replici cu MED tranparent, anuntarea clara a regulamentului specific inaintea fiecarui antrenament, avertizarea automata a sportivilor fara FAIR-PLAY(lasand pritenia deoparte)
In acelasi timp, la majoritatea conflictelor avute , dupa insistente lungi  s-a dovedit ca am avut maaare dreptate. B
P.s. Mai bine sa mori leu decat sa traiesti iepuras. ... C masuri trebuie luate apropos de cei care pot strica imaginea clubului datorita faptului ca nu respecta regulamentul airsoft?
Sa gresesti e uman dar nu cand o repeti intentionat. Asta asa , ca sa supar pana la capat! Smile

Ultima editare efectuata de catre andi in Lun 12 Iun 2017 - 2:48, editata de 7 ori
andi

Sus In jos

Mesaj Scris de andi la data de Lun 12 Iun 2017 - 1:55

Dorian, eu nu am ridicat tonul pana cineva nu l-a ridicat inaintea mea. Eu nu insinuez, spun direct, cer explicatii obiective nu evazive, de genul "cand, de cand,cine". Responsabilii care raspund cu "facem asa ca sa nu ne omoram intre noi" trebuie sa stie raspunsurile clare.Daca nu ti-ai dat seama, pana acum ai ridicat tonul la mine de cateva ori, uneori pe buna dreptate, dar nu m-am turat, ai avut intentii bune asa ca am tacut .Dar cred ca mai important pt tine este tonul meu, nu dreptatea. In plus , spune-mi si mie cand am mai ridicat tonul la joc?  Nemultumirile mele, discutate cu alti membrii p forum nu trebuie sa t afecteze, sau am ridicat tonul in scris?  DISCUTIILE SUNT CONSTRUCTIVE !!!
Consider ca utilizarea codului 300  in forma lui Dorian si Susu cat si sustinerea lui este un comportament incompatibil  cu calitatea de membru DAC, comportament care poate aduce prejudicii grave imaginii DAC . In concluzie, pt ca lipsesc, te rog sa sustii si cazurile f grave "Dorian 300" , "Dorian injura si ridica tonul " si "SUSU 300".  
SOLICIT CONDUCERII CLUBULUI SA IA MASURI CONFORM ROI , PENTRU TOATE SITUATIILE PRECIZATE MAI SUS SI MAI JOS.
Si ca sa spunem tot, Susu are momente dese cand nu simte ca este lovit, o stiu si altii, cand i-am spus-o frumos s-a enervat, asa ca l-am lasat in pace.
Culmea este ca si intr-un grup atat de mic poti muri cu dreptatea in mana, dar ca bonus, atata timp cat voi fi membru al clubului voi mai purta discutii pt FAIR-PLAY
Consider incheiat acest subiect ,nu am nimic personal cu nimeni si nu voi mai raspunde la  alte discutii pe speta asta. Scuze pt sarcasm si umorul sec dar incepe sa-mi placa proza.
...   Succes !
andi

Sus In jos

Mesaj Scris de sensei la data de Lun 12 Iun 2017 - 9:03

as vrea sa lamurim asta o data pt todeauna.
andi:
- nu e singura data cand se face briefing si tu vorbesti cu altii si nu esti atent ca pe urma sa spui ca n-ai fost informat.
- cand susu le explica celor 2 regulile de siguranta, te-ai bagat sa zici ca el nici nu stia de airsoft cand juca bandi. susu nu stia si nici nu e relevant. instructajul se face oricum.
- referitor la 3000. cand esti lovit am recomandat sa fie informat TL de catre alt coechipier sa se stie situatia din teren.
- cand crezi ca cineva e lovit: daca nu spune nimic continua sa tragi. nu te certi.
- afirmatiile care le-ai facut si de fata cu mine gen: ti-e frica sa fii lovit ia-ti echipament de protectie, esti "pisi".
- oricum concluzia mea generala este ca ai o problema cu autoritatea. nu te intereseaza in general ce ti se spune. se pare ca parerea ta cum ca Adita e instructorul tau si nu eu, iti propun urmatoarea varianta - cand nu vine Adita sa nu participi la antrenamentele cu mine. e OK?

dorian:
- nu mai discutati in cotradictoriu pe teren.mai ales cu ton ridicat. cine nu intelege pe ton normal nici daca tipi la el nu va intelege. preferabil la sfarsit.
- as prefera sa nu mai auzim "lovit in PLM"

tuturor ni s-a intamplat sa avem impresia ca nimerim pe cineva sau sa fim loviti si sa nu ne dam seama. hai sa nu transformam niste intamplari ocazionale in subiecte de cearta permanenta.
am mai spus de atatea ori cine nu se simte bine in acest club si intre noi e liber sa renunte a mai face parte din club. optiuni:A. iti faci alt club (impreuna cu cine vrei si te vrea) B. joci in alte zone/orase/cluburi. simplu.

de anul viitor se va supune la vot pro/contra la acceptarea oricarui membru in club (nou sa vechi)
sensei

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Lun 12 Iun 2017 - 9:34

Receptionat.
dorian

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Lun 12 Iun 2017 - 9:46

-cred ca faza cu 3000 , asa cum a spus sensei , este clara
-andi , faza cu "pisi" nu e ok . da , cine vrea hardcore sa mearga la Defence school si sa isi ia acolo tot ce vrea. noi vrem sa putem juca relaxat.
-masca aceea pe fata(cu plasa) iti diminueaza vederea. si nu vreau sa aud ca nu e asa , pentru ca am incercat si asa e. ai impresia ca ai lovit pe cineva , ca nimeresti tot timpul , ca vezi bila. fata de ochelari ,vederea e mult mai obturata.
-daca vine cineva nou la joc , cei insarcinati cu securitatea , au datoria si obligatia sa le explice regulile de siguranta si ei sa se conformeze. nu intervine nimeni altcineva in discutia lor. daca ai spus asa "bandi joaca airsoft de cand tu nu stiai ce e aia" nu e frumos. (bandi nu a mai jucat de prin 2012 parca). tie si lui bandi vi s-a permis sa trageti auto(in prima faza) deoarece se simula "cuibul de mitraliera" care trage pe auto.
-andi , analizand de la inceputuri activitatea ta (tii minte eventul de la cluj) si pana azi , dintre toti , ai fost cel mai certaret . nu e ok...
- fiecare club isi poate organiza jocul/antrenamentul dupa ce reguli doreste. de ex : doar cu replici shotgun sau cu replici pana in 110 ms sau numai single fire.
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de floto13 la data de Lun 12 Iun 2017 - 18:43

Frumos, deosebit ! Faceti parte din Dac? Nu cred! Era alt regulament decit Sad Buneh? Nu suntem colegi ? Trebuie penalizati ca la orice joc de airsoft: nemuritorul si nimeritorul. Tonurile aste trebuie interzise si penalizate. Daca veniti la sedinta si nu puteti comunica civilizat va recomand sa stati acasa, vom comunica pe forum detaliile sedintei.

Ultima editare efectuata de catre floto13 in Mar 13 Iun 2017 - 8:53, editata de 1 ori
floto13

Sus In jos

Mesaj Scris de susu76 la data de Lun 12 Iun 2017 - 20:52

Stimabile domn Andi, afirmatiile dumneavoastra trebuie sustinute ("Si ca sa spunem tot, Susu are momente dese cand nu simte ca este lovit, o stiu si altii, cand i-am spus-o frumos s-a enervat, asa ca l-am lasat in pace". ), va rog comunicatile si acelora care stiu asta sa imi reproseze direct acest aspect si sa anunte conducerea clubului pentru a lua masurile corespunzatoare. Cat despre "nimeritul" dumneavoastra... mai bine sa o lasam asa.
In alta ordine de idei, la inceputul antrenamentului s-a anuntat ca se va trage foc cu foc. Acelasi lucru l-am spus si eu cand vi-am raspuns. Daca dumneavostra nu sunteti atent la ce se comunica, imi pare rau dar nu e vina mea. La antrenamentele dumneavostra de ce nu dati pumni si picioare in gura celor din sala sa le scoateti dintii, de ce nu se pleaca de la antrenamente cu ochii vineti si cu arcade sparte, ca doar sunteti la antrenament si nu sunteti "pisi"? Cam asta e atitudinea dumneavoastra domnule Andi, jigniti fara a fi jignit, zbierati fara a se zbiera la dumneavoastra, afirmati ceea ce nu puteti sustine, atunci cand sunteti combatut nu va convine, doriti sa aveti intotdeauna dreptate si sa aveti ultimul cuvant, dar asta nu este posibil peste tot.
Ati afirmat duminica 11.06.2017, ca pe dumneavostra "nu va intereseaza PARO si nici antrenamentele si ca ati venit la joc si ca trageti cum vreti ca doar suntem la padure", eu cred ca ceilalti colegi au venit la antrenament si nu au venit sa le umpleti dumneavoatra fata de bile din 15 metrii, cum va sta in fire..., dar se pare ca asa percepeti dumneavostra colegialitatea si echipa.
Ca nu va intereseaza antrenamentele se vede si din afirmatia cu 300 (care, apropo, era 3000). Daca membrii clubului considera ca acest lucru trebuie sanctionat, ii rog sa il faca.
Dumneavostra, domnule Andi, aruncati cam des cu pietre inspre altii, dar cred ca ar trebui sa aruncati si inspre propria persoana, pentru ca nu sunteti atat de "sfant" in jocul de airsoft pe cat vreti sa pareti.
Va multumesc pentru timpul acordat citirii acestor randuri si va doresc o seara minunata.
susu76

Sus In jos

Mesaj Scris de sensei la data de Mar 13 Iun 2017 - 11:47

la sedinta se va discuta unele probleme doar in prezenta celor implicati. daca lipseste cineva nu vom vorbi despre el ca la barfa. solutionarea unor probleme se va face NUMAI in prezenta celor implicati. andi daca nu poti veni e ok, ai dreptul la replica pe forum. pe cine nu intereseaza antrenamentele e liber sa nu vina. trebuie sa tineti seama ca si la jocurile mil-sim daca nu stiti sa jucati in echipa puteti avea surpriza sa ramaneti pe tusa la unele misiuni.
sensei

Sus In jos

Mesaj Scris de andi la data de Mar 13 Iun 2017 - 14:16

Duminica voi fi plecat.
 Pana acum chiar m-am implicat pt binele clubului DAC Deva si am insistat prea mult pentru niste aspecte reale ale air-softului. Va poate confirma Alex daca nu stiti despre ce e vorba.
 Sunt depasit si plictisit de modelul si nivelul discutiilor purtate cu cativa dintre colegi. Avand in vedere faptul ca dreptatea si calitatea jocului nu sunt prioritatile clubului, nu ma voi mai implica in niciuna din problemele clubului. Ii inteleg pe nemultumiti si ii respect pe adevaratii jucatori ai clubului.
  Aceasta este parerea mea.
  Voi mai veni doar la joc, cand pot, fara remarci care mi-ar putea consuma inutil timpul si energia.
  Mult succes !!!
andi

Sus In jos

Mesaj Scris de andi la data de Mar 13 Iun 2017 - 15:37

P.s. Susu, la noi fiecare sportiv foloseste protectii speciale, cine nu le foloseste nu se plange, isi asuma total riscul, fara PLM si altele.
andi

Sus In jos

Mesaj Scris de susu76 la data de Mar 13 Iun 2017 - 16:39

Stimabile Andi, discutiile de care sunteti plictisit, sunt discutii deschise tot de dumneavoastra, controverse pe care tot dumneavoastra le pricinuiti, iar daca sunteti depasit de ele, va recomand sa nu le mai deschideti. pentru a nu mai fi depasit...de situatie...
Iar vis-a-vis de protectiile pe care le purtati la antrenamente...lasati-o jos ca macane..., si ca sa va parafrazez:"fara PLM si altele" (foarte constructiv sunteti)
susu76

Sus In jos

Mesaj Scris de floto13 la data de Mar 13 Iun 2017 - 20:04

no, bine ca s-a lamurit; pauza, ca avem treaba; daca sunt aspecte care trebuie introduse in regulament dupa aceste discutii aduceti-le in vedere la sedinta.
floto13

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Mar 13 Iun 2017 - 21:36

Eu am fost de vina pentru "Lovit in PLM" s-a intampat cand am fost lovit de bile dupa ce am strigat tare "lovit" si m-am ridicat in picioare de doua ori la rand. Nu e o scuza, e doar o explicatie. A fost o greseala din partea mea, nu o sa se mai repete.

Ultima editare efectuata de catre dorian in Mar 13 Iun 2017 - 23:53, editata de 1 ori
dorian

Sus In jos

Mesaj Scris de floto13 la data de Mar 13 Iun 2017 - 22:30

Deiu a propus pentru antrenamente trageri din reflex cu pistolul si cu pusca.
floto13

Sus In jos

Mesaj Scris de adita la data de Mier 14 Iun 2017 - 11:53

Din păcate nu mai pot veni la ședința, Brian are finala națională la judo in Timișoara.(duminică la orele 12.00 incepe)
adita

Varsta : 39

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Mier 14 Iun 2017 - 12:37

Haide Brian !!!
dorian

Sus In jos

Mesaj Scris de huha la data de Mier 14 Iun 2017 - 12:46

adita a scris:Din păcate nu mai pot veni la ședința, Brian are finala națională la judo in Timișoara.(duminică la orele 12.00 incepe)

Nu muta aia finala nationala de Judo in alta zi ?
huha

Data de inscriere : 06/03/2014

Vezi profilul utilizatorului http://6sense.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de floto13 la data de Mier 14 Iun 2017 - 17:31

venim si noi , aducem steaguri , facem galerie....
floto13

Sus In jos

Mesaj Scris de floto13 la data de Mier 14 Iun 2017 - 17:57

ar mai trebui macar inca o fata la echipa fetelor; gasim?
floto13

Sus In jos

Mesaj Scris de deiu la data de Mier 14 Iun 2017 - 23:31

absent, la munca! dupa ora 19 seara liber!
deiu

Localizare : mintia, deva

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Vin 16 Iun 2017 - 8:31

DIN PACATE TREBUIE SA AMANAM SEDINTA PROGRAMATA IN 18 IUNIE.
Nici eu nu pot participa. O sa anuntam data .
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus