PATRULA AIRSOFT CONTEST ALBA IULIA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

PATRULA AIRSOFT CONTEST ALBA IULIA

Mesaj Scris de sensei la data de Sam 20 Aug 2016 - 23:38

Prezenta:
Dia, Crina, Iulia, Alina - parte din echipa de fete care ne-a reprezentat foarte bine.
Susu, Stefan, Coyote, Adita, Dorian, Claudiu, DJ, Jack, Flaviu (care a venit in RO la 3 dimineta de pe drum direct la event), Sensei, Brian, (daca am uitat pe cineva sa spuna)
Multumesc in numele clubului tuturor celor care au ajutat sa mai punctam un eveniment de airsoft important pentru noi.
astea sunt laudele si multu.

Conform datelor publicate pe site-ul de la Alba in clasamentul adevarului BLACK SWANS s-au clasat pe locul 3 TREIIIII ! bravo fetelor !!!

acum criticile:
Cand s-a anuntat participarea la event unii au ignorat anuntul, altii au asteptat invitatii personale ca de nunta,
Cand nu vrei/nu poti/ nu te intereseaza/ orice macar aveti decenta sa postati : nu - motivul. Asa ca atunci cand Daktari spune ca, cotizatii, prezenta, etc sunt importante inseamna ca asa si este. personal as vrea sa ma lipsesc de cotizatia unora care nu fac nimic altceva decat pac-pac si vor drepturi dar nu si obligatii.luati-o ca o invitatie: faceti-va alt club sa jucati cand/unde si cum vreti, cu taxa/fara etc.
Sunt scuzati cei cu munca si probleme in familie.

Ultima editare efectuata de catre sensei in Lun 22 Aug 2016 - 0:21, editata de 1 ori
sensei

Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 52

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: PATRULA AIRSOFT CONTEST ALBA IULIA

Mesaj Scris de andi la data de Dum 21 Aug 2016 - 7:34

Nu inteleg pt ce ii critici pe cei care nu au participat. Eu am spus ca 99% vin si mi s-a spus ca nu e suficient si ca ramane de vazut daca mai pot participa, urmand sa fiu anuntat daca e nevoie de mine. Nu am fost chemat, rezulta ca echipa a fost completa. Nu ma deranjeaza ca nu am participat, doar nu imi place ce ai spus mai sus si nu are sens.
In plus, clubul are navoie de cat mai multi sportivi si de acolo incepe selectia....
andi

Data de inscriere : 07/12/2015
Varsta : 43
Localizare : Deva

Sus In jos

Mesaj Scris de sensei la data de Dum 21 Aug 2016 - 8:05

eu asa sunt mai incomd. are sens clubul are nevoie de oameni care sa ia parte la activtati asta inseamna ca o sa avem pe hartie 60 sa ne putem baza pe 25 ? selecdtia de care zici merge la alte sporturi si nu era vorba despre tine punctual ci despre altii stiu ei care. cand fac o echipa sa mergem la concurs apar comentarii intodeauna. fara sa se intrebe unii daca cu adevarat stiu ce inseamna MED, comunicare, coduri, etc necesare echipei pentru un nivel mai ridicat al jocului. inclusiv la Alba s-a vazut diferenta intre cluburi la capitolul asta. dai o bila si inlemnsc toti fara sa se adaposteasca sau sa invaluie tactic un obiectiv. 4 echipe au pierdut cate 5 oameni din 6 in fata unui sniper bolt action si suport cu pistol care tragea doar daca pica sniperul.
asa ca nu e vorba doar de tine. daca erai doar tu iti spuneam in particular ce si cum si gata.
sensei

Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 52

Sus In jos

Mesaj Scris de andi la data de Dum 21 Aug 2016 - 8:30

..am fost prezent la sedinta , am spus ca vreau sa vin, 99% sigur .si am fost trecut la rezerve, si anuntat ca daca e nevoie ma cheama. Daca era nevoie de oameni era clar ca puteam fi chemat , conform intelegerii. In concluzie, sigur nu era vorba de mine.

Multumesc
andi

Data de inscriere : 07/12/2015
Varsta : 43
Localizare : Deva

Sus In jos

Mesaj Scris de johnny b la data de Dum 21 Aug 2016 - 10:57

imi cer mii de scuze conducerii clubului si nu numai ca nu am mai putut ajunge din cauza unui deces. Sper sa ma intelegeti si sa ma revansez cu prezenta la alte eventuri. Va multumesc anticipat
johnny b

Data de inscriere : 15/02/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de claudiu la data de Dum 21 Aug 2016 - 16:39

Eu ce pot sa spun doar atat ca mi-a facut placer sa reprezint " ajut " clubul inca o data si ca a ti avut incredere in mine,sper ca mi am facut treaba bine si nu v am dezamagit.
claudiu

Data de inscriere : 17/12/2015
Varsta : 35
Localizare : DEVA

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Lun 22 Aug 2016 - 14:37

Tin sa ii felicit si sa le multumesc tuturor celor care au participat la Patrula Alba. Celorlalti - ca de obicei - NU. Exclus cei cu probleme.
Andi , baietii de la Alba au avut nevoie de confirmare 100% , nu 50 sau 99. Trebuiau trimise nume/prenume si nr telefon . A fost o competitie sponsorizata de Primaria Alba si ei asa au cerut. Eu am trimis toate datele fetelor si celor din OPS, lui Buba.
Din pacate , asa cum spune Sensei - nici pe mine nu ma intereseaza ca sa am membrii cotizanti. Ma intereseaza ca , cei care platesc cotizatia , sa si participe la activitatile clubului(antrenament , joc , organizare).
Andi , ai dreptate , selectia de membri se face din mai multi participanti. Pot sa va spun ca se lucreaza la un proiect de atragere de noi participanti la jocurile DAC , dintre care se vor selecta noii membrii.
Pentru viitor , va rog sa raspundeti la solicitari asa cum v-am mai scris : DA sau NU .
50 % sau 48% sau 99,99999% nu e un raspuns , nu e nici DA nici NU !
daktari

Data de inscriere : 28/01/2014
Varsta : 48
Localizare : deva

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: